• دلار آمریکا (خرید): 14,200
  • دلار آمریکا (فروش): 14,500
  • دلار کانادا (خرید): 11,500
  • دلار کانادا (فروش): 11,700

برندگان اسکار 2020 معرفی شدند

نود و دومین دوره از مراسم سالانه‌ی اسکار که بدون شک مهم‌ترین مراسم فصل جوایز سینمایی است، برندگان خود را معرفی کرد.

پیش از معرفی برندگان اسکار ۲۰۲۰، نکاتی جالب در مورد مراسم امسال بگوییم. مراسم امسال برای دومین سال پیاپی بدون حضور مجری برگزار شد. سال گذشته کوین هارت به‌خاطر چند توییت بحث‌برانگیز از مجری‌گری/میزبانی اسکار 2019 کنار گذاشته شد و حال مراسم اسکار ۲۰۲۰ نیز بدون حضور مجری/میزبان برگزار شد. همچنین عدم حضور هیچ کارگردانی زنی در بین نامزدهای بهترین کارگردانی جنجال زیادی به پا کرد.

در ادامه می‌توانید برندگان اسکار ۲۰۲۰ را مشاهده کنید.

منبع عکس: jakpost

بهترین بازیگر مرد نقش مکمل فیلم

برنده: برد پیت برای فیلم Once Upon a Time in Hollywood
  • تام هنکس برای فیلم A Beautiful Day in the Neighborhood
  • سر آنتونی هاپکینز برای فیلم The Two Popes
  • آل پاچینو برای فیلم The Irishman
  • جو پشی برای فیلم The Irishman
  • برد پیت برای فیلم Once Upon a Time in Hollywood
منبع عکس: wp

بهترین انیمیشن

برنده: انیمیشن Toy Story 4
  • انیمیشن How to Train Your Dragon: The Hidden World
  • انیمیشن I Lost My Body
  • انیمیشن Klaus
  • انیمیشن Missing Link
  • انیمیشن Toy Story 4
منبع عکس: yimg

بهترین انیمیشن کوتاه

برنده: انیمیشن کوتاه Hair Love
  • (Dcera (Daughter
  • Hair Love
  • Kitbull
  • Memorable
  • Sister
منبع عکس: meredithcorp

بهترین فیلم نامه اورجینال

برنده: بونگ جون-هو و جین وون هان برای فیلم Parasite
  • 1917 به قلم سم مندس و کریستی ویلسون
  • Knives Out به قلم رایان جانسون
  • Marriage Story به قلم نوآ بامباک
  • Once Upon a Time in Hollywood به قلم کوئنتین تارانتینو
  • Parasite به قلم بونگ جون-هو و جین وون هان
منبع عکس: stuttgarter-nachrichten

بهترین فیلم نامه اقتباسی

برنده: تایکا وایتیتی برای فیلم Jojo Rabbit
  • The Irishman به قلم استیون زایلیان
  • Jojo Rabbit به قلم تایکا وایتیتی
  • Joker به قلم تاد فیلیپس و اسکات سیلور
  • Little Women به قلم گرتا گرویگ
  • The Two Popes به قلم آنتونی مک‌کارتن
منبع عکس: cloudfront
بهترین فیلم کوتاه

برنده: فیلم کوتاه The Neighbors’ Window
  • Brotherhood
  • Nefta Football Club
  • The Neighbors’ Window
  • Saria
  • A Sister

منبع عکس: cdn1

بهترین طراحی صحنه

برنده: فیلم Once Upon a Time in Hollywood
  • 1917
  • The Irishman
  • Jojo Rabbit
  • Once Upon a Time in Hollywood
  • Parasite

منبع عکس: yimg

بهترین طراحی لباس

برنده: فیلم Little Women
  • فیلم Jojo Rabbit
  • فیلم Once Upon a Time in Hollywood
  • فیلم The Irishman
  • فیلم Joker
  • فیلم Little Women
منبع عکس: hungarytoday

بهترین مستند

برنده: مستند American Factory
  • American Factory
  • The Cave
  • The Edge of Democracy
  • For Sama
  • Honeyland
منبع عکس: cdn1

بهترین مستند کوتاه

برنده: مستند کوتاه (Learning to Skateboard in a Warzone (If You’re a Girl
  • In the Absence
  • (Learning to Skateboard in a Warzone (If You’re a Girl
  • Life Overtakes Me
  • St. Louis Superman
  • Walk Run Cha-Cha
منبع عکس: fox5sandiego

بهترین بازیگر نقش مکمل زن

برنده: لورا درن برای فیلم Marriage Story
  • کتی بیتز برای فیلم Richard Jewell
  • لورا درن برای فیلم Marriage Story
  • اسکارلت جوهانسون برای فیلم Jojo Rabbit
  • فلورنس پیو برای فیلم Little Women
  • مارگو رابی برای فیلم Bombshell
منبع عکس: cloudfront

بهترین تدوین صدا

برنده: فیلم Ford v Ferrari
  • فیلم 1917
  • فیلم Ford v Ferrari
  • فیلم Joker
  • فیلم Once Upon a Time in Hollywood
  • فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker
منبع عکس: boltdns

بهترین میکس صدا

برنده: فیلم 1917
  • فیلم 1917
  • فیلم Ad Astra
  • فیلم Ford v Ferrari
  • فیلم Joker
  • فیلم Once Upon a Time in Hollywood
منبع عکس: thesun

بهترین فیلم‌برداری

برنده: راجر دیکنز برای فیلم 1917
  • راجر دیکنز برای فیلم 1917
  • رودریگو پریتو برای فیلم The Irishman
  • لارنس شر برای فیلم Joker
  • جارین بلاشکا برای فیلم The Lighthouse
  • رابرت ریچاردسون برای فیلم Once Upon a Time in Hollywood
منبع عکس: yimg

بهترین تدوین

برنده: فیلم Ford v Ferrari
  • Ford v Ferrari
  • The Irishman
  • Jojo Rabbit
  • Joker
  • Parasite
منبع عکس: yimg

بهترین جلوه‌های ویژه

برنده: فیلم 1917
  • Avengers: Endgame
  • 1917
  • The Irishman
  • The Lion King
  • Star Wars: The Rise of Skywalker
منبع عکس: cdn1

بهترین چهره‌پردازی و آرایش مو

برنده: فیلم Bombshell
  • 1917
  • Bombshell
  • Maleficent: Mistress of Evil
  • Judy
  • Joker
منبع عکس: cbc

بهترین فیلم خارجی‌ زبان

برنده: فیلم انگل از کره جنوبی
  • فیلم Corpus Christi از لهستان
  • فیلم Honeyland از مقدونیه شمالی
  • فیلم Les Miserables از فرانسه
  • فیلم Pain and Glory از اسپانیا
  • فیلم Parasite از کره جنوبی
منبع عکس: cloudfront

بهترین موسیقی متن اورجینال

برنده: فیلم Joker
  • 1917
  • Joker
  • Little Women
  • Marriage Story
  • Star Wars: The Rise of Skywalker
منبع عکس: mtvnimages

بهترین آهنگ اورجینال

برنده: آهنگ I'm Gonna) Love Me Again) از فیلم Rocketman
  • I Can't Let You Throw Yourself Away از انیمیشن Toy Story 4
  • I'm Gonna) Love Me Again) از فیلم Rocketman
  • I'm Standing With You از فیلم Breakthrough
  • Into the Unknown از انیمیشن Frozen 2
  • Stand Up از فیلم Harriet
منبع عکس: pmcvariety

بهترین کارگردان

برنده: بونگ جون هو برای فیلم Parasite
  • بونگ جون هو برای فیلم Parasite
  • سم مندس برای فیلم 1917
  • تاد فیلیپس برای فیلم Joker
  • مارتین اسکورسیزی برای فیلم The Irishman
  • کوئنتین تارانتینو برای فیلم Once Upon a Time in Hollywood
منبع عکس: jakpost

بهترین بازیگر مرد

برنده: واکین فینیکس برای فیلم جوکر
  • آنتونیو باندراس برای فیلم Pain and Glory
  • لئوناردو دی‌کاپریو برای فیلم Once Upon a Time in Hollywood
  • واکین فینیکس برای «جوکر»
  • آدام درایور برای فیلم Marriage Story
  • جاناتان پرایس برای فیلم The Two Popes
منبع عکس: indiewire

بهترین بازیگر زن

برنده: رنی زلوگر برای فیلم Judy
  • سینتیا اریوو برای فیلم Harriet
  • اسکارلت جوهانسون برای فیلم Marriage Story
  • سیرشا رونان برای فیلم Little Women
  • شارلیز ترون برای فیلم Bombshell
  • رنی زلوگر برای فیلم Judy
منبع عکس: thenypost

بهترین فیلم

برنده: فیلم Parasite
  • فیلم 1917
  • فیلم Ford v Ferrari
  • فیلم The Irishman
  • فیلم Jojo Rabbit
  • فیلم Joker
  • فیلم Little Women
  • فیلم Marriage Story
  • فیلم Once Upon a Time in Hollywood
  • فیلم Parasite

ثبت دیدگاه

Captcha Image